Hakkımızda

BizKİMİZ?

Bizler, Şefim Evimde olarak, özel etkinliklerinizde ve kendinizi şımartmak istediğinizde, evlerinize özel şef çağırabileceğiniz bir girişimiz. Sizlere, evinizin rahatlığında unutulmaz bir deneyim yaşatmak için çalışıyoruz. Teklif al kısmından sipariş oluşturup, şefinizi seçiyor ve menünüzü oluşturuyorsunuz. Sonrasında sizlere evinizin rahatlığında, restaurant kalitesinde bir deneyimin tadını çıkarmak kalıyor.
Şefim Evimde Özel Şefler artık evinizde Avrupa Füzyon Mutfağı. Deneyimini Tasarla Yıldönümünde Farklı Ne Yapılır? Farklı Doğum Günü Sürprizleri, Romantik Akşam Yemeği Fikirleri. Farklı Deneyim

Şefim Evimde Özel Şef servisi veren online bir platformdur. Yıldönümünde Farklı Ne Yapılır? Doğum Gününde Farklı Ne Yapılır? Romantik Akşam Yemeği Tercihiniz Şefim Evimde.

EKİBİMİZ

Şuanda bünyemizde dört özel şefimiz bulunmakta. 2019 yılının Mart ayında, Şefim Evimde Ekibi olarak, E-Founder Boğaziçi Üniversitesi Dijital Girişimcilik Yarışması’nda üçüncülük kazandık. Son olarak da Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’nin Ön Hızlandırma Programı’na seçildik. Siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için her gün çalışıyor, kendimizi geliştiriyoruz.